Zadzwoń 600 895 600

Safety House & Anko System

 

Safety House & Anko System to prężnie rozwijająca się firma mająca wieloletnie doświadczenie na rynku inteligentnych systemów zabezpieczeń. Nasza kadra składa się ze wyspecjalizowanych pracowników, którzy cały czas poszerzają swoje kompetencje. Posiadamy wszelkie umiejętności i kwalifikacje potrzebne aby spełnić nawet najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów. Niesiemy pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa ofertując usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Wysoką jakość naszych usług może potwierdzić szerokie grono zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo instalację i sprzedaż urządzeń alarmowych w tym telewizja przemysłowa, monitoring, serwis istniejących systemów oraz okresowe przeglądy techniczne. Jesteśmy gotowi służyć radą i doświadczeniem, zapewniając Państwu spokój i poczucie bezpieczeństwa. Przy wykonywaniu instalacji stosujemy najnowsze rozwiązania z wykorzystaniem urządzeń wyłącznie renomowanych producentów.

 

System alarmowy to zespół urządzeń służących najczęściej zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem (system alarmu włamania) lub pożarem (system przeciwpożarowy). W systemach alarmu włamania najczęściej wykorzystujemy pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych (wzbudzenie czujnika powoduje alarm). System przeważnie uzbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownika. Systemy alarmowe nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo obiektu (firma, magazyn, dom, garaż itp.). Aby stworzyć odpowiedni system alarmowy niezbędne jest zapoznanie się z potrzebami i wyobrażeniami klienta dlatego tworząc ofertę stawiamy na najwyższej jakości sprzęt, indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalne doradztwo.

Domofony i wideodomofony to obecnie standardowe wyposażenie wszelkiego rodzaju budynków. Ich zadaniem jest ograniczenie dostępu osobom postronnym do obiektu, identyfikacja interesantów oraz zdalne otwieranie drzwi. Jest to  pierwszy najprostrzy system   zabezpieczeń elektroniczny budynku. Najnowsze domofony  połączone są  z kamerą i wyświetlaczem  tworząc wideodomofon.

Specjalizujemy się w montażu domofonów i wideodomofonów w :

  • Zamkniętych osiedlach mieszkaniowych
  • Domach jednorodzinnych
  • Firmach prywatnych
  • Blokach, biurowcach,  instytucjach publicznych oraz w różnego typu wielokondygnacyjnych obiektach budowlanych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowaną kadrę oraz odpowiednie kwalifikację po to by z powodzeniem realizować potrzeby naszych klientów. Pomaga nam w tym sprzęt wiodących producentów m.in. ORNO, EURA, Genway.  Oferujemy również konserwację i modernizację umieszczonego wcześniej sprzętu.

Monitoring jest obecnie jednym z podstawowych systemów zabezpieczających obiekty i osoby w nich przebywające. Monitoring doskonale spełnia również funkcję kontroli pracowników, nieruchomości czy warunków pogodowych. Podgląd z kamer jest dostępny na monitorze, komputerze, telefonie czy tablecie. Głównym zadaniem monitoringu  jest zwiększenie bezpieczeństwa oraz nadzór przestrzeni, zamkniętych  pomieszczeń, obiektów w obrębie,  których zainstalowane zostały kamery przemysłowe. Wyróżniamy trzy zasady monitoringu:

- cykliczność pomiarów,

- unifikacja sprzętu i metodyk wykorzystywanych do pomiarów i obserwacji,

- unifikacja interpretacji wyników.

Aby stworzyć funkcjonalny system monitorujący potrzebujemy kamery przemysłowe, obiektywy do tego urządzenia rejestrujące obraz, monitory oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do montowania typu uchwyty oraz przewody wraz z zasilaczami.

Oferowany przez nas system monitorujący znajdzie zastosowanie w sklepach w tym marketach, szkołach, restauracjach, magazynach, domach prywatnych jak również wszelkiego rodzaju budynkach i osiedlach mieszkaniowych.

Dzięki kompetencji i zaangażowaniu naszych pracowników zapewniamy Państwu najlepszy dobór sprzętu oraz wysoką jakość usług. Pomaga nam w tym sprzęt i urządzenia najlepszych producentów m.in. SATEL, NOTIS, BCS

W naszej ofercie znajduje się również tworzenie infrastruktury teleinformatycznej. Jest to baza techniczna dla rozwiązań telekomunikacyjnych i informatycznych. Dzięki niej możemy realizować funkcje transmisji zarówno danych jak i głosu. Utworzona sieć jest szkieletem, od którego zależy sprawne działanie całej firmy bądź instytucji. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana infrastruktura jest, więc podstawą dobrze działającego systemu teleinformatycznego. W skład infrastruktury teleinformatycznej wchodzi projekt i montaż centrali telefonicznych, informatycznych oraz serwis i konserwacja urządzeń.

Trudno jest wyobrazić sobie korporację niekorzystającą z takiego systemu. Kontrola dostępu należy do najczęściej montowanych obecnie  systemów zabezpieczeń. System ten umożliwia ograniczenie dostępu do wybranych lokalizacji w danym budynku oraz wizualizację ewentualnych stanów zagrożenia w obiekcie. Kontrola dostępu wraz z rejestracją

czasu pracy znajduje zastosowanie szczególnie w dużych korporacjach, w których personel pracuje w biurowcach i kampusach. Systemy te stosuje się często do zabezpieczeń pojedynczych pomieszczeń takich jak np. magazyny czy sterownie. O popularności tej metody ograniczenia dostępu, świadczy m.in. fakt wprowadzenia jej na imprezach masowych, wyciągach narciarskich czy nawet płatnych parkingach. Co do rejestracji czasu pracy jest to świetne rozwianie, gdy chcemy w łatwy i szybki sposób kontrolować jakość pracy naszych pracowników wspierając efektywność przedsiebiorstwa.Takie rozwiązania sprawdzają się również na basenach czy parkingach. Systemy takie działają w oparciu o zbliżeniowe elementy transponderowe (zwane kartami dostępowymi, lub kluczami elektronicznymi) w pamięci, których zakodowany jest niepowtarzalny numer seryjny. Po zbliżeniu takiego elementu do czytnika urządzenie rozpoznaje

jego numer, identyfikując w ten sposób jego posiadacza. Wszystkie informacje zapisywane i przechowywane są w centrali. W skład takich systemów wchodzą: centrala, sterownik, czytnik transponderów, nośniki transponderowe. Firma Safety House& Anko System nigdy nie działa szablonowo i każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem dlatego, też przyjmując zlecenie montażu takiego systemu dokładamy wszelkich starań by zadowolić oczekiwania klienta. W ofercie standardem staje się usługa 24h serwisu, konserwacja oraz naprawa zamontowanego systemu. Wszystko to w trosce o zadowolenie naszych klientów. Wykorzystując najnowsze technologie w naszej ofercie znajdziecie Państwo nawet najbardziej zaawansowane systemy, które wykorzystują indywidualne cechy ludzkie, takie jak odcisk palca oraz rysy twarzy Niepowtarzalność tych cech pozwala na szybką i pewną (>99%) weryfikację kontrolowanych osób. Dla mniej wymagających klientów dysponujemy również powszechnie stosowanymi sposobami kontrolowania dostępu i czasu pracy m.in. systemów składających się ze zbliżeniowych czytników kart bądź breloków.

Pod pojęciem automatyki domowej kryje się tzw. system inteligentny dom. Jest to przyjazny i kompleksowy system otwierający szerokie spektrum możliwości i korzyści, jakie niesie innowacyjne sterowanie instalacjami domowymi. System ten łączy pojedyncze i wielofunkcyjne rozwiązania zastosowane  w mieszkaniach  w tym sterowanie oświetleniem oraz  roletami. Jest to doskonałe rozwiązanie, które zwiększa komfort życia oraz  bezpieczeństwo. Zakres funkcjonalny automatyki domowej jest jednak znacznie szerszy i obejmuje system alarmowy, dystrybucję dźwięku, termoregulację oraz integrację z systemem wideodomofonowym. Do automatyki domowej zaliczamy również automatykę bramową. Są to elementy w wykorzystujące automatyczne siłowniki oraz akcesoria sterujące, przeznaczone do bram, furtek oraz drzwi.  Oferujemy dopasowanie, zamontowanie oraz modernizację  niezawodnych rozwiązań stosowanych w automatyce i kontroli dostępu w ruchu pieszym i samochodowym, zarówno w kontekście biznesowym, jak i rezydencjalnym. Specjalizujemy się w automatyce bram przesuwnych, garażowych, szlabanach.

Zapewniamy naszym klientom kompleksowy zakres usług świadcząc usługi z zakresu konserwacji, naprawy oraz serwisu zamontowanego sprzętu. Podpisując z nami umowę konserwacyjną mają Państwo gwarancję terminowych przeglądów i prawidłowego funkcjonowania systemu. W ramach stałej stawki konserwacyjnej zapewniamy Państwu profesjonalną opiekę nad powierzonym nam systemem. Naprawiamy również wcześniej zamontowane urządzenia. Świadczymy także usługę konserwacji na wezwanie czyli usunięciu awarii u klienta po wezwaniu naszego serwisu.

Zajmujemy się projektowaniem, instalacją oraz  serwisem  systemów przeciwpożarowy. Jego zadaniem jest ochrona ludzi i mienia przed zagrożeniami pożarowymi. Prosty system przeciwpożarowy składa się z detektorów ognia, centrali sterującej oraz siatki rur ze środkiem gaśniczym wraz z dyszami wylotowymi (np. stałe urządzenie gaśnicze). W naszej ofercie znaleść można głównie systemy sygnalizacji alarmu pożarowego (SAP) oparte na konwencjonalnych i adresowalnych centralach sygnalizacji pożaru i zawierające wszelkie urządzenia niezbędne do: wczesnego wykrycia pożaru, zasygnalizowania tego faktu obsłudze, osobom znajdującym się w obiekcie i jednostkom PSP, a także do sterowania urządzeniami infrastruktury technicznej budynku zgodnie ze scenariuszem pożarowym. Systemy projektujemy i realizujemy z wykorzystaniem wielokrotnie sprawdzonych urządzeń renomowanych firm krajowych i zagranicznych.